Jak to działa krok po kroku?

 • Dodaj ogłoszenie

  1. Dodaj ogłoszenie

  Opisz w krótkim formularzu części jakich szukasz. Prosto dodasz ogłoszenie do serwisu. Zrób zdjęcie poszukiwanej rzeczy. Jeden obraz zastąpi wiele słów.

 • Poczekaj na oferty

  2. Poczekaj na oferty

  Twoje ogłoszenie trafi do wielu sprzedawców z okolicy i nie tylko. Szybko otrzymasz wiele ofert.

 • Wybierz najlepszą ofertę

  3. Wybierz najlepszą ofertę

  Wybieraj z wielu ofert sprzedawców. Blisko, tanio, szybko!

 • Sfinalizuj transakcję

  4. Sfinalizuj transakcję

  Skontaktuj się bezpośrednio z wybranym sprzedawcą. Może wynegocjujesz jeszcze lepszą cenę? Powodzenia!

Gdzie dodać darmowe ogłoszenie motoryzacyjne?

Motoszrocik.pl to witryna, dzięki której bez większych problemów każdy umieści darmowy anons, stąd cieszy się wśród Użytkowników coraz większą popularnością. Nasza giełda online została tak zaprojektowana, aby zarówno osoby posiadające części zamienne na sprzedaż, jak i Użytkownicy poszukujący konkretnych komponentów mogli w prosty, intuicyjny sposób skomunikować się ze sobą. Przyjęty przez nas system ogłoszeń motoryzacyjnych świetnie się sprawdza i jest bardzo dobrą alternatywą dla serwisów wymagających regularnego opłacania prowizji oraz ponoszenia wielu innych kosztów

Motoszrocik.pl - giełda części samochodowych online

Jeżeli poszukujesz elementów zamiennych do swojego auta lub chcesz pozbyć się niepotrzebnych części, a nie wiesz, gdzie dodać darmowe ogłoszenie motoryzacyjne, koniecznie skorzystaj z funkcjonalności serwisu Motoszrocik.pl. To platforma, dzięki której już bardzo wielu Użytkowników wyszukało komponenty niezbędne do naprawy pojazdu mechanicznego - dołącz i Ty do tego szerokiego grona.